KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9917654
nr 991 7654
Gravyr
Clorinde et Tancrede, ramens innermått: 53 x 38
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:43:12
100 kr
150 kr